Najładniejsze elektryczne kółko?

Nie wiesz co kupić? Stwórz temat i napisz do czego potrzebujesz monocyklu oraz w jakiej cenie. Pomożemy wybrać najlepszy model spełniający Twoje wymagania!
User avatar
Bat
Jeździ nawet tyłem
Posts:96
Joined:16 Sep 2015, 11:30
Model unicykla:Inmotion V8, Ninebot One E+
Re: Najładniejsze elektryczne kółko?

Postby Bat » 29 Mar 2016, 19:47

Jednak taka konstrukcja wygląda średnio.
Przykładowo taki Ninebot wygląda jakby lewitował nad ziemią, nie widać poruszającego się koła i można jeździć po deszczu/śniegu nawet w garniaku - nic nie chlapie (testowałem).
Z kolei nowe Gotwaye i Solowheele mają niby futurystyczny design, ale widok odkrytego koła przypomina bardziej rower niż nowoczesny transport. Ogólnie koła są dość prymitywnym środkiem transportu i dlatego też nie prezentują się za dobrze :)

Ja już dużo kamieni i gałęzi złapałem, oprócz rys w środku nic się większego nie stało (rysy to norma).

Można by pomyśleć nad jakimiś "szczotkami" albo o obudowie zrobionej niemal idealnie na wymiar koła, tak aby nie było możliwości przejęcia większych kamieni.

Z "odkrytych" kółek to ciekawie prezentuje się jednak Solowheel hubless, ze względu na kolor i kształt opony, oraz oczywiście sam design "hubless":
Image

User avatar
Yakuza
Jeździ nawet tyłem
Posts:29
Joined:15 Mar 2016, 03:54
Model unicykla:Gotway ACM 16/ Msuper v3s

Re: Najładniejsze elektryczne kółko?

Postby Yakuza » 30 Mar 2016, 15:15

Piekny tylko ze majac tak mało miejsca na baterie i inne podzespoły zyskuje na wadze a traci na zasiegu
Żyję bo nie mam na trumnę

graza
Jeździ nawet tyłem
Posts:25
Joined:14 Feb 2016, 18:41
Model unicykla:Ninebot One E

Re: Najładniejsze elektryczne kółko?

Postby graza » 30 Mar 2016, 21:20

Design dla oka po prostu wyśmienity.
Ale dostrzegam dwie potencjalne wady: czarna wizję mojej kostki, która niechcący trafia w jego środek podczas awaryjnego zeskoku oraz totalnie zachlapane ubranie deszczową porą :)

User avatar
Bat
Jeździ nawet tyłem
Posts:96
Joined:16 Sep 2015, 11:30
Model unicykla:Inmotion V8, Ninebot One E+

Re: Najładniejsze elektryczne kółko?

Postby Bat » 31 Mar 2016, 00:26

Masz rację w obu przypadkach, dlatego mimo że design świetny, to jednak koło powinno być zakryte, a w środku mogliby wstawić np. przezroczystą plexi z małym otworem na górze, który pozwoliłby na noszenie tego w ręce jak za uchwyt. Efekt byłby ten sam :)

A widzieliście to?
https://www.youtube.com/watch?v=JXmzAR2EIJ4

Może mniej praktyczne niż normalne unicykle i zajmuje więcej miejsca na chodniku, ale wygląda niesamowicie. Silnik także zaprojektowany hubless i wygląda jak prawdziwie latająca deska :D Niesamowite złudzenie optyczne.

User avatar
Justyna
Site Team
Posts:15
Joined:12 Dec 2016, 23:26
Model unicykla:IPS Zero

Re: Najładniejsze elektryczne kółko?

Postby Justyna » 13 Dec 2016, 00:01

Chłopaki...
Wypowiem się jako kobieta. IPS Zero. Mały, zgrabny i zwinny :P Długo sama szukałam tego właściwego i udało się!
Jestem filigranowej budowy i nie chciałam wyglądać przy kółku karykaturalnie. I udało się :)
Prędkość może osiągać do 30 km/h, bateria też długo trzyma. Ważnym aspektem jest bezpieczeństwo. Światła ma wbudowane i świetnie oświetla drogę. Wygląd jest prosty. Duży plus, że nie ma żadnych napisów czy jakiś dziwnych dodatkowych części, wybrzuszeń itp. Mam nadzieje, że pomogłam i nie jest jeszcze za późno!
P.S.
Fakt o gustach się nie dyskutuje jeśli jest się facetem :)


Return to “Mój pierwszy elektryczny monocykl - co wybrać?”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests

cron